Klienci pytają, „a gdzie Pani strona?”. Prowadzę ich kilka, Wróżka, Uzdrawialnia, Instytut Samorealizacji ale mojej, jako mojej, osobistej nie było, więc – tadaam. 😉

Ta strona prezentuje przegląd moich usług, moje poglądy, moją wiedzę. Tutaj jest centrum dowodzenia moimi projektami. Może trochę dziwne, że strona powstała jako ostatnia ale cóż… nie pierwszy raz wszystko dzieje się inaczej w moim życiu niż by na to logika wskazywała.

Tak, jutro ukazuje się mój artykuł we Wróżce, nie omieszkam niedługo wkleić jakiś fragment albo całość. Poprzednio opublikowany, w Gwiazdy Mówią spotkał się z niesamowitym odbiorem. Dostałam mnóstwo telefonów i bardzo dużo czasu spędziłam rozmawiając z różnymi osobami. To było cudowne słuchać jak niektórym z nich w czasie rozmowy telefonicznej po prostu oczy wychodziły ze zdumienia gdy odczuwały co się dzieje z ich ciałami, z umysłami, że znikają dolegliwości, pojawia się stan spokoju, poczucie siły… niesamowite i niezwykle inspirujące. Dla mnie również to było bardzo cenne doświadczenie. Wiele się nauczyłam jak postępować z ludźmi, że trzeba zawsze słuchać intuicji bo nie raz mi podpowiadała odnośnie klientów i nie słuchanie jej nie wychodziło na dobre – wszystko to są bezcenne informacje, które teraz, w przededniu publikacji kolejnego artykułu o mnie przemieniły się w cenną wiedzę i doświadczenie.

Tę stronę składam, piszę teksty, wymyślam ją aby była funkcjonalna, proszę o uwagi co do tego jak to wszystko wygląda.

Pozdrawiam serdecznie

Jola

Kategorie: Blog

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.