25 września w drukowanej wersji Gwiazdy Mówią nr. 39 ukazał się mój artykuł . Oto on:

Gdy rodzimy się na Ziemi, dochodzi do połączenia dwóch światów – Ducha i Materii.
Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo bardzo szybko zapominamy kim tak naprawdę jesteśmy i z jaką misją, jako dusza przyszliśmy na Ziemię. Niekiedy przypominamy sobie o tym z czasem, a zwłaszcza wtedy, gdy jest nam źle, gdy jesteśmy chorzy lub nieszczęśliwi – to takie nasze budziki życiowe ale niestety, żyjemy w takim społeczeństwie, które nie widzi tego w ten sposób. Odpowiedzialność za wszelkie niepowodzenia  w pracy, w życiu czy w małżeństwie zrzucamy na tzw. „pech”, „zły los”, „złe dzieciństwo”, politykę, czy inne, teoretycznie od nas niezależne sprawy.

W takich sytuacjach najczęściej zadajemy sobie pytania typu „ Dlaczego mnie takie rzeczy ciągle spotykają? Co ja takiego zrobiłem? Inni dookoła są szczęśliwi, a ja ciągle cierpię?”. Ale to jest tylko Twoja, wynikająca z obecnej Twojej świadomości ocena dotycząca danych sytuacji i innych współżyjących z Tobą ludzi. Trzeba pamiętać, że wszyscy razem tworzymy tę ziemską świadomą sieć życia – ziemskie doświadczenia zwykłych ludzi. Ta ocena, co ciekawe pochodzi z serca i opiera się na Energii Zazdrości. Atak naprawdę, to ta zazdrość bierze się z poczucia niskiej samooceny, uczucia osamotnienia, bezwartościowości, a także oddzielenia od Boga – czyli generalnie z nieświadomości.

Jakkolwiek wszyscy w to wszystko co widzimy i czego doświadczamy bardzo wierzymy, to i tak, choć może niełatwo w to uwierzyć ale wszystko to jest iluzją, w której żyjemy cały czas od momentu narodzin, aż śmierci. Wciąż obciążamy swoją Duszę poczuciem winy, bezsilnością,  cierpieniem, smutkiem – życiem ofiary, ale trzeba pamiętać o tym, że Dusza schodząc na Ziemię wybiera sobie rodziców, oraz wyzwania jakie ma do przepracowania. Są to np. doświadczenia z poprzednich wcieleń, lub te, które są potrzebne do przyszłych wcieleń. Ciekawe jest też to, że wszystko to jest zapisane w dacie urodzenia. Dlatego, gdy sporządzimy sobie portret numerologiczny, widzimy z czym przyszliśmy i co mamy do zrobienia. Tak naprawdę nie znamy siebie, naszych możliwości i drogi, którą obraliśmy, a wyzwań wyznaczonych z poprzednich wcieleń nie pamiętamy. Błądzimy jak dzieci we mgle i przez naszą niewiedzę wpadamy w różnego rodzaju pułapki i przykre sytuacje, np. wchodzimy w związki z osobami, które po ślubie zmieniają się o 180 stopni; wybieramy pracę, która nie daje nam satysfakcji i nie pozwala w pełni rozwinąć skrzydeł. W pewnym momencie, to wszystko kumuluje się i człowiek wpada w przysłowiowy dołek. Zaczynamy odgrywać rolę kata i ofiary, w zależności od tego, jaka nam pasuje w danej sytuacji i niestety ale może to ciągnąc się przez wiele kolejnych wcieleń. Należy jednak wyciągać wnioski z każdej odegranej roli, z każdego nieudanego związku, oraz z każdego doświadczenia i uczyć się na błędach, by ich więcej nie powtarzać, nie dać się komuś zniewolić i samemu nie robić tego innym. Sukces polega na tym, aby zauważyć te cienką linię, dzielącą te dwa „oblicza” i nie przekraczać jej.

W tej sytuacji bardzo pomocne okazuje się kompleksowe oczyszczanie energetyczne Które oczyści Twoją energetykę, aurę, Twoje biopole i zapali światło świadomości. Aby zrozumieć czego dana sytuacja czy relacja ma nas nauczyć, musimy potraktować ją jak swoje „lustrzane odbicie”. Jeśli chodzi o osoby borykające się z różnego rodzaju chorobami, mogę pomóc im czy to na odległość (przez telefon) czy też na miejscu, np. poprzez czakroterapię czy koloroterapię.

Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, widzisz, że życie przewróciło Ci się do góry nogami, chorujesz, prześladują Cię wypadki, pech, kłócisz się ze wszystkimi dookoła i nie potrafisz dojść do ładu z samym sobą, nie masz w nikim wsparcia, a osoby trzecie ciągle wchodzą z butami w Twoje życie, lub po prostu masz wszystkiego serdecznie dość i najchętniej byś stąd uciekł, to – wyciągam do Ciebie pomocną dłoń.

W moich usługach znajdziesz między innymi:

– jasnowidzenie – szczególny wgląd w rzeczywistość i Twoje biopole pozwalający dotrzeć do przyczyn Twoich problemów
-radiestezję – jest to sprawdzanie poziomu energii i stanu zdrowia
-czakroterapię – odnajdywanie i równoważenie przyczyn zaburzeń pracy czakr
-koloroterpię – uzdrawianie kolorami i wizualizacjami
– uzdrawianie energetyczne stref życia: miłości, finansów, związków partnerskich i rodzinnych
-oczyszczanie Drzewa Rodzinnego z klątw, uroków, czarnej magii, złorzeczeń, itd.
– poradę życiową i duchową:  tarot, numerologię, jasnowidzenie
– pomoc w nauce, zdawaniu egzaminów, wyborze szkoły oraz kariery życiowej

Oczyszczanie energetyczne powoduje, że ludzie się zmieniają, stają się lepsi, okazują więcej bezwarunkowej miłości, serdeczności i myślą pozytywnie. To ostatnie przywraca nam chęć do życia, stajemy się zdrowsi, otwarci na pomoc innym i na przyjmowanie darów od losu. Stajemy się świadomymi współtwórcami tej świadomej sieci życia.

Można powiedzieć, że ten zabieg jest niczym kuracja odmładzająca. W czasie której zostaniesz gruntownie umyty z zazwyczaj bardzo wielu, wielowcieleniowych zanieczyszczeń. To tak jakbyś będąc błąkającym się, zmęczonym i opadającym z sił zagubionym turystą – wędrowcem ścieżek życia, dotarł w końcu do schroniska, gdzie możesz odpocząć, umyć się i najeść. Dowiesz się tutaj gdzie już zawędrowałeś, gdzie jesteś, co tak właściwie jest celem tej drogi… To niesamowite, ale wielu z nas po prostu tego nie wie i to dlatego wędrówka jest tak ciężka, bo musi nas zmusić do zadawania pytań o jej sens. Gdy już poznasz sens wędrówki, będziesz widzieć z czym, gdzie i po co idziesz. Będziesz wiedzieć kto i po co idzie. I dopiero wtedy ta droga stanie się fascynującą przygodą, a nie morderczą udręką jak jest zazwyczaj. Ale pociesz się. Gdyby nie ta udręka, nie skontaktowałbyś się ze mną, nie szukał być odpowiedzi, więc wszystko jest potrzebne i cenne J.

Moim celem życiowym jest podniesienie ludzkiej świadomości do stanu, w którym rozpoczyna się świadoma i samodzielna praca nad sobą. Więc jeśli czujesz, że jesteś gotowy/gotowa  na Nowy Etap Swojego Życia to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną-

Jasnowidząca, Dyplomowana Naturopatka

Jolanta Lazarowicz

www.JolantaLazrowicz.com

www.WrozkaJolanta.pl

Tel. +48 725 508 550

Mail: biuro.samorealizacja@wp.pl

Kategorie: Artykuły

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.