25 października 2016 opublikowany został artykuł na Astromagii – możesz go zobaczyć pod tym linkiem. 

Witam Państwa serdecznie! Nazywam się Jolanta Lazarowicz i piszę do Państwa z malowniczego rejonu południowej Polski – Krosna. Mówią, że to miasto ze szkła – a dla mnie jest to cudne krosno możliwości i doświadczeń. Tak jak całe nasze życie.
Od paru lat zajmuję się rozwojem duchowym i osobistym, do którego można powiedzieć, że zmusiło mnie życie. Ponieważ, podobnie jak każdego z nas nie nauczono mnie słuchać i być świadomą tych subtelnych zmian, które zachodziły we mnie. Nieświadomie stawiałam tym zmianom opór, bo bałam się nieznanego, jak zapewne wszyscy.
Moje życie nie było usłane różami, jednak każdy musi przejść ciernistą drogę, aby później odnaleźć siebie i uzdrowić skaleczenia, zranienia czy inne wydarzenia, jakie nam przyniosło życie.

To właśnie uzdrowienie tych ciężkich przeżyć sprawia, że życie nabiera pięknych kolorów i wartości. Tym balsamem na rany jest odnalezienie i akceptacja siebie oraz świadome zaproszenie Duszy i naszego Ducha do tego, aby działali poprzez nas, czyniąc nami dobro dla Świata. Dzięki zachodzącym wewnątrz mnie procesom, zauważyłam zmiany w moim otoczeniu i zrozumiałam, że są ludzie, którym chce, mogę i potrafię pomóc w odmianie ich losu. Jak w dominie, gdy ruszymy jedną kostkę, każda kolejna leci automatycznie. Los zawsze wysyła do mnie osoby tylko takie, którym mogę w jakiś sposób pomóc.

Doświadczyłam wielu traum i zniewoleń, dzięki temu jednak nauczyłam się jak się z nich uwolnić, co trzeba zrozumieć, żeby zaszły zmiany i jak otworzyć się na nowe, życiowe doświadczenia. Poniżej krótko opiszę niektóre sytuacje, które przydarzyły się w czasie mojej praktyki. Wszystkie one prezentują możliwość poprawy życia poprzez wyjaśnienie przyczyn danej sytuacji, usunięcie czynników energetycznych i karmicznych, które powodują „problem” – wszystko to dzieje się dla Ciebie abyś się rozbudził, rozbudziła.

Pani Zosia, która była zniewolona przez duchy i byłego partnera, który nawet po śmierci nie pozwalał jej ułożyć sobie życia. Po wykonanym oczyszczeniu egzorcystycznym, wróciła jej świadomość i w szybkim czasie znalazła dobrego, docelowego partnera.

Przykładem dobrze wykonanego procesu oczyszczania różnych sytuacji życiowych jest Pani Ewa, która zanim się zgłosiła do mnie, zdawała parę razy egzamin na prawo jazdy. Cały czas coś ją blokowało, dopiero po oczyszczeniu zdała egzamin i była bardzo zadowolona.

Kolejnym przykładem był wygrany przez moją klientkę, Panią Helenę proces rozwodowy, który uzyskała na pierwszej rozprawie, oraz Pani Gosi, która po oczyszczeniu uzyskała dotacje na rozbudowę swojej działalności.

Jest wiele innych przykładów oczyszczenia, uzdrowienia ciała , duszy i umysłu oraz mnóstwo możliwości odnalezienia samego siebie, jednak zawsze, by coś osiągnąć potrzebne jest wyrażenie chęci zmian oraz rzetelna praca w tym kierunku. Samo nic się nie zrobi, ale przy szczerej chęci – niemal wszystko.

 

W moich usługach znajdziecie Państwo między innym:
– jasnowidzenie
– radiestezję
– czakroterapię
– koloroterpię
– uzdrawianie energetyczne stref życia (związki, praca, nauka, kariery itp)
– oczyszczanie Drzewa Rodzinnego
– poradę życiową i duchową
– pomoc w nauce, zdawaniu egzaminów, wyborze szkoły czy kariery życiowej

Moim celem życiowym jest podniesienie ludzkiej świadomości do stanu, w którym rozpoczyna się świadoma i samodzielna praca nad sobą. Jeśli więc czujesz że jesteś gotowy/gotowa na Nowy Etap Swojego Życia, to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną:

Jasnowidząca, dyplomowana naturopatka Jolanta Lazarowicz
tel. +48 725 508 550
e-mai: biuro.samorealizacja@wp.pl
www.Jolanta Lazarowicz.com
www.WrozkaJolanta.pl

Zachęcam do zapisania się na spotkania indywidualne lub grupowe, które organizuje na terenie całej Polski, po wcześniejszym umówieniu terminu i miejsca.

Kategorie: Blog

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.